Prawne Centrum Odszkodowań jest częścią Kancelarii Adwokackiej LASSOTA i PARTNERZY, działającej na rynku usług prawniczych od 2002 roku, a będącej kontynuacją trwającej od 1975 roku  praktyki zawodowej adwokata Janusza Lassoty.

Do zespołu Prawnego Centrum odszkodowań należą doświadczeni prawnicy i adwokaci posiadający możliwość reprezentowania poszkodowanych w postępowaniach sądowych.
Sukcesy Kancelarii w uzyskiwaniu odszkodowań obejmują między innymi: odszkodowania w wysokości ponad 1 mln zł każde za błędy w sztuce lekarskiej przy porodzie, setki wygranych sprawy o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej i sprawy o odszkodowania wynikające z wypadków komunikacyjnych.

Prawne Centrum Odszkodowań zapewnia wsparcie poszkodowanych przez wszystkie etapy dochodzenia odszkodowań, w tym:

  • reprezentację poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń;
  • dochodzenie roszczeń odszkodowawczych w postępowaniach sądowych,w tym również przed Sądem Najwyższym;
  • reprezentację poszkodowanego w postępowaniu karnym, w którym ustalana jest wina sprawcy szkody.

Z pośrednictwem Prawnego Centrum Odszkodowań możliwe jest uzyskanie odszkodowania we wszystkich typach spraw odszkodowawczych.

Prawne Centrum Odszkodowań pomaga uzyskać odszkodowanie na terenie całego kraju. Biuro centrum znajduje się w Krakowie.

Zespół:

adwokat Marcin Lassota – kieruje Prawnym Centrum Odszkodowań oraz oddziałem krakowskim Kancelarii Adwokackiej LASSOTA I PARTNERZY. Doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych oraz spraw karnych dotyczących przestępstw komunikacyjnych zdobywał współpracując z adwokatem Januszem Lassotą. Prowadzi także sprawy z zakresu błędów w sztuce lekarskiej

adwokat
nazwisko1 – specjalizuje się w sprawach karnych m.in. z zakresu przestępstw przeciwko zdrowiu oraz z zakresu prawa o ruchu drogowym; reprezentuje także Klientów w postępowaniach sądowych dotyczących spraw ubezpieczeniowych i odszkodowawczych..

apl. adw. nazwisko4– odpowiedzialny za obsługę Klientów indywidualnych, w tym przede wszystkim z zakresu spraw odszkodowawczych. Występuje w postępowaniu prowadzonych przez ubezpieczycieli, a także w postępowaniach sądowych dotyczących zadośćuczynień i odszkodowań. Odbywa aplikację pod patronatem adwokata Marcina Lassoty.